Блуза от коприна

EU537/1

Size Guide

Размер

ГО

Талия

Ханш

Дължина

Дължина ръкав

XL-2XL

104 - - 65 65

3XL-4XL

108 -

-

66 66

5XL-6XL

120 - - 69 67

7XL-8XL

126 - - 70 68

9XL-10XL

134

-

-

70 68

 

Материя: коприна

Състав: полиестер 97%, спандекс 3%


Size chart